Iespēja pieteikties bezmaksas tālākizglītības studiju kursam «Vides inženierzinātne»

14. februāris
.
.
Foto: Pixabay.com

Līdz 1. martam interesenti ir aicināti pieteikties bezmaksas tālākizglītības studiju kursam «Vides inženierzinātne», ko Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts (VASSI). Mācības notiks no 7. marta līdz 25. aprīlim otrdienu pēcpusdienās un pēc kursa noklausīšanās, sekmīgi nokārtojot pārbaudījumus, dalībnieki saņems tālākizglītības sertifikātu. 

Kursā var piedalīties ikviens interesents, kā arī visu specialitāšu augstskolu studenti, «Vides inženierzinātni» izvēloties kā brīvās izvēles kursu. 

Lekcijas notiks latviski un tās vadīs nozares speciālisti, un kursā tiks aplūkoti šādi temati:

  • centralizētā un decentralizētā energoapgāde;
  • inovatīvu ideju komercializācija;
  • aprites ekonomika un ilgtspējīga attīstība;
  • energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi.

Lekciju cikls veidots tā, lai dalībnieki interaktīvā veidā apgūtu zināšanas par vides aizsardzības un klimata pārmaiņu problēmām un pievērstu uzmanību gaisa, ūdens un augsnes piesārņojuma cēloņiem, kā arī analizētu šo cēloņu samazināšanas iespējas. Noklausoties kursu, dalībnieki izpratīs arī aktuālākās vides problēmas un to risinājumus, kā arī to, kā dalībnieka izvēlētā specialitāte un nākotnes profesionālā darbība ietekmēs vides piesārņojumu un klimata mainību.

«Vides inženierzinātnes» lekcijas notiks otrdienās plkst. 16.30–19.50 RTU Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātē (EVIF), Āzenes ielā 12/1, 116. auditorijā. 

Katrs dalībnieks, kurš sekmīgi nokārtos kursa prasības (80% apmeklējums, kursa darbs, dalība lomu spēlē un tests), saņems RTU tālākizglītības sertifikātu 2 kredītpunktu (3 ECTS) apjomā. 

Kursu apraksts un programma

Papildu informācija un pieteikšanās.

Jautājumu gadījumā lūgums sūtīt e-pastu .

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

14. februāris plkst. 17:29

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi