Iespēja izstrādāt inovatīvu produktu un tehnoloģiju prototipus sadarbībā ar RTU

5. aprīlis
.
.

Līdz 24. aprīlim Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina pieteikties prototipēšanas programmai «Prototech», lai saņemtu atbalstu inovatīvi un tehnoloģiju intensīviem maziem un vidējiem uzņēmumiem un fiziskām personām produktu vai tehnoloģiju prototipu izstrādē un attīstībā. Prototipus izstrādās Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Latvijas Universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte, izmantojot tām pieejamos pētniecības un izstrādes resursus.

Pieteikumu «Prototech» atbalstam iesniedz elektroniski platformā business.gov.lv

Katrs projekts varēs saņemt atbalstu līdz 15 tūkstošiem eiro ar 100% atbalsta intensitāti. Plānots, ka atbalsts būs pieejams vismaz 15 prototipu izstrādei, jo uzsaukumā kopumā pieejami 225 tūkst. eiro. Prototipu izstrāde 100% tiek finansēta Norvēģijas finanšu instrumenta atbalsta ietvarā.

LIAA Tehnoloģiju biznesa centra (TBC) programma «Prototech» ir veidota sadarbībā ar Latvijas universitātēm. Tā piedāvā iespēju izstrādāt sava produkta vai pakalpojuma prototipu labi aprīkotās laboratorijās, lai pieredzējušu mentoru vadībā daudz straujāk virzītos uz mērķi – radīt pasaulē pieprasītus produktus ar augstu eksportspēju.

Prototipēšanas atbalsta pieteikumam obligāti jāpievieno vismaz viena TBC sadarbības partnera prototipa izstrādes tāme un prototipa izstrādes tehniskā specifikācija, norāda LIAA. Tiek ieteikts pievienot arī citus pielikumus, piemēram, tirgus izpētes vai nodomu protokolu, kas sniedz papildus informāciju par prototipa tālāko izmantošanu. 

Lai atrastu piemērotāko sadarbības partneri konkrēta prototipa izstrādei un dalībai «Prototech», TBC ir atvērtas un tiek sniegtas konsultācijas. Pieteikšanās konsultācijām ir atvērta business.gov.lv platformā līdz 11. aprīlim. Sadarbības partnerim var būt nepieciešamas 15 darba dienas tāmes sagatavošanā.

Vairāk informācijas. 
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

5. aprīlis plkst. 18:24

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi