Iespēja e-vidē apgūt biotehonomiku

4. aprīlis, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts aicina e-vidē apgūt studiju kursu «Biotehonomika». Studiju kursa 10 videolekcijas notiks e-vidē laika no 11. aprīļa līdz 22. aprīlim. Dalību kursam jāapstiprina līdz 4. aprīlim (ieskaitot).

Videolekciju temati:

1.    Ievads studiju kursā. Biotehonomikas definīcijas un pamatjēdzieni

2.    Bioresursi. To ieguves tehnoloģijas

3.    Bioresursu izmantošanas tehnoloģiskie aspekti

4.    Bioresursu izmantošanas vides aspekti

5.    Klimata pārmaiņas

6.    Klimata adaptācija

7.    Klimata tehnoloģijas

8.    Bioresursu izmantošanas ekonomiskie aspekti

9.    Bioresursu izmantošanas socioekonomiskie aspekti

10.    Sistēmdinamikas modelis biotehonomikas attīstībai Latvijā

Pēc kursa apgūšanas 27. aprīlī tiks rīkots seminārs-diskusija, lai apspriestu kursa laikā radušos jautājumus vai arī dalītos ar komentāriem par kursu.

Biotehonomika ir uz zinātni balstīta vietējo resursu taupīga izmantošana, radot jaunus, tirgū pieprasītus, konkurētspējīgus produktus, kas ir saražoti ar inovatīvām un modernām biotehnoloģijām. Studiju kurss ietver biotehonomikas ieviešanas klimata, vides, ekonomisko un socioekonomisko aspektu analīzi.

Studiju kurss tiek organizēts projektā «Apmācību kursa un studiju programmas «Bioekonomikas sektora klimata tehnoloģiju sociāli ekonomiskie aspekti» moduļa izstrāde».

4. aprīlis, 2016 plkst. 13:33