Iespēja apgūt informācijas sistēmu drošības pārvaldību RTU tālākizglītības kursos

24. novembris, 2017
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Tālākizglītības nodaļa līdz 7. decembrim aicina pieteikties tālākizglītības kursam «Informācijas sistēmu drošības pārvaldība», kurš norisināsies  12.12., 14.12. un 15.12. no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00 Kaļķu ielā 1.

Kurss paredzēts Valsts informācijas sistēmu drošības pārvaldniekiem, kā arī par informācijas sistēmu drošību atbildīgajiem darbiniekiem uzņēmumos un citiem interesentiem, kuri vēlas iegūt papildu zināšanas informācijas sistēmu drošības nodrošināšanas jomā. Kursa laikā tā dalībnieki praktiski izmantos atvērtā koda tehnoloģijas, kuras varēs pielietot informācijas sistēmu drošības nodrošināšanai savā uzņēmumā.

Kursa apjoms ir trīs nodarbības jeb 32 akadēmiskās stundas. Maksa par kursa apguvi – 423.50 eiro ar PVN. Pēc tālākizglītības kursa noklausīšanās un pārbaudes nokārtošanas kursa dalībnieki saņems kursu apguvi apliecinošu dokumentu – RTU apliecību par tālākizglītību. Nodarbības vadīs pasniedzējs Vladislavs Minkevičs, kuram ir 15 gadu pieredze informācijas sistēmu drošības pārvaldnieka amatā, kā arī CISA, CISSP un personas datu aizsardzības speciālista sertifikāti.

Lai pieteiktos kursa apguvei, nepieciešams aizpildīt anketu  un nosūtīt to uz e-pastu

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

24. novembris, 2017 plkst. 16:15