Iepazīstina ar «Climate-KIC» aktivitātēm

5. decembris, 2017

Lai radītu lielāku izpratni par Klimata zināšanu un inovāciju kopienas (Climate-KIC) projektiem, kurus īsteno Rīgas Tehniskā universitāte, 14. decembrī plkst. 9.30 tiek rīkots informatīvs seminārs.

Seminārs «Ko es varu iegūt no EIT Climate-KIC Hub Latvia» norisināsies Ķīpsalas ielā 6, 115. auditorijā. Seminārā tiks raksturoti realizētie projekti, dalībnieki dalīsies ar pieredzi un iepazīstinās ar nākamā gada iesaistes iespējām.

Rīgas Tehniskās universitāte (RTU) 2016. gada nogalē tika uzņemta Klimata zināšanu un inovāciju kopienā un šogad jau īstenojusi vairākus nozīmīgus projektus. Vasaras izskaņā Rīgā tika organizēta vasaras skolas «Journey» fināla nedēļa, kurā tiks prezentētas biznesa idejas klimata pārmaiņu samazināšanai.

Apvienojot studentus un profesionāļus no visas pasaules, «Journey» ir lielākā vasaras skola klimata inovāciju un uzņēmējdarbības jomā. Savukārt dažādu jomu profesionāļus apvieno pieredzes apmaiņas programma «Pioneers», kurā šogad pirmo reizi piedalījās arī Latvijas pārstāvji. Šī vadošā profesionāļu mobilitātes programma ir vērsta uz klimata pārmaiņu samazināšanu.

Šogad īstenots arī 24 stundu izaicinājums «Climathon», jaunuzņēmumu atbalstu programma «Accelerators», kurā tika uzņemtas desmit zaļo tehnoloģiju kompānijas, dažādas starptautiskās apmācības un kursi.

RTU plāno turpināt īstenot «Climate-KIC» projektus – gan esošās, gan jaunas aktivitātes - vēl plašākā mērogā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. decembris, 2017 plkst. 10:35