Elsevier datubāzes «SCOPUS» prezentācija-seminārs

24. janvāris, 2011

Ceturtdien, 27. janvārī, plkst. 14 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galvenajā ēkā, Kaļķu 1, 301. telpā, RTU zinātnieki un doktoranti aicināti uz Elsevier datubāzes «SCOPUS» prezentāciju-semināru.

24.01.2011.

Semināru vadīs Elsevier sadarbības partnera Latvijā SIA «OPTILAS» darbinieki Edgars Nitišs un Vlada Polovinska, kuri sniegs detalizētu informāciju par SCOPUS iespējām, demonstrēs informācijas meklēšanas procesu un atbildēs uz jautājumiem. Prezentācija notiks latviešu valodā.

RTU Zinātniskā bibliotēka ir vienojusies par RTU pieeju datubāzei «SCOPUS» laikā no 16. janvāra līdz 16. februārim. Vienošanās panākta ar nolūku sniegt RTU zinātniekiem iespēju noskaidrot publikāciju skaitu un citējamības indeksu (SCI), kurš uzrādīts starptautiskajā datubāzē «SCOPUS».
«SCOPUS» adrese: http://www.scopus.com/home.url.

RTU Zinātniskā bibliotēka