Baltic Business Service (BBS) – jauns informācijas resurss

3. decembris, 2009
.
.

RTU Zinātniskā bibliotēka piedāvā Baltic Business Service (BBS) izmēģinājumu.

03.12.2009.

Starptautiskā ziņu aģentūra «Baltic News Service» (BNS) piedāvā jaunu ekonomikas, finanšu, nozaru un uzņēmumu informācijas avotu, kurā ir apkopota aktuālā informācija par norisēm Latvijas un Baltijas biznesā un ekonomikā. Ir pieejama uzņēmumu datubāze un svarīgākās Latvijas biznesa nozares.

Uzņēmumu datubāzē ir apkopota informācija par vairākiem tūkstošiem Latvijas un Baltijas valstu uzņēmumu. Ir pieejamas ziņas par katra uzņēmuma īpašniekiem, darbības virzieniem, pēdējo gadu darbības rādītājiem.

Pieejamas šādas nozares:
Aizsardzība, Alkohols/tabaka, Apdrošināšana, Auto, Bankas, Enerģētika, Finanšu tirgi/investīcijas, IT/telekomunikācijas, Izglītība/zinātne, Izdevējdarbība/mediji/PR, Labklājība/veselība, Lauksaimniecība/ pārtika, Likumdošana, Makroekonomika, Mežsaimniecība, Nekustamais  īpašums/būvniecība, Rūpniecība, Tieslietas, Tirdzniecība/pakalpojumi, Tūrisms/viesnīcas, Vides aizsardzība.

Baltic Business Service (BBS) adrese: http://bbs.bns.lv.

Informācijas resurss BBS ir pieejams visos Centrālās bibliotēkas, filiālbibliotēku, RTU datortīklā reģistrētajos datoros un RTU portālā ORTUS (Resursi) līdz 02.01.2010.

Konsultācijas var saņemt pa tālr. 67089102; e-pasts: .

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

3. decembris, 2009 plkst. 15:48

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi