Alumni@labs: ķīmijas tehnoloģijas tuvplānā!

15. janvāris, 2013

Turpinot pasākumu ciklu Alumni@labs, RTU Absolventu asociācijas biedriem būs lieliska iespēja apmeklēt Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūtu, tādējādi paplašinot savu redzesloku un uzzinot vairāk par to, kā universitātē notiek zinātniskais darbs.

Janvārī apmeklēsim Ķīmijas tehnoloģijas pamatprocesu un aparātu laboratoriju. Kā ieliet kokteili glazē un nesajaukt slāņus? Vai ir iespējams dzērienu piknikāuzturēt vēsu, ja ārā ir +30 grādu? Kā no vecas zaptes iegūt vīnu? Kā izskatās rektifikācijas (destilācijas) kolonna? Ekskursijas laikā varēsiet uzzināt, kas ir ķīmijas tehnoloģija un redzētdarbībā iekārtas, kurām principiāli līdzīgas ir teju ikvienā ķīmiskās pārstrādes vai pārtikas ražotnē.

Kur: RTU MLĶF Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūts, 334. kabinets, Āzenes ielā 14/24.

Kad: 30. janvārī no 16 līdz 18.

Reģistrācija:Pieteikšanās līdz 29. janvārim ŠEIT  (vietu skaits ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi!) Pasākumā aicināti piedalīties tikai RTU Absolventu asociācijas biedri (kā kļūt par biedru).

Dalības maksa: RTU Asbolventu asociācijas biedriem bez maksas!

Vairāk informācijas par ekskursiju un laboratoriju:

Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūta laboratorija 180.46 Kb

Vairāk informācijas: Anita 67089037, Linda 67089893, .

15. janvāris, 2013 plkst. 14:33