Grieķijas Republikas valdība piedāvā divas stipendijas

13. februāris, 2014

Grieķijas Republikas valdība piedāvā Latvijas studentiem, pētniekiem un mācībspēkiem divas stipendijas.

Piedāvātās stipendijas:

• viena – maģistrantūras vai doktorantūras studijām vai pētniecībai uz 10 mēnešiem;
  • viena – grieķu valodas un kultūras kursiem 2014. gada vasarā.

Pieteikšanās nosacījumi, iesniedzamo dokumentu saraksts, pieteikuma veidlapa un deklarācija atrodama Grieķijas Izglītības un reliģijas lietu ministrijas mājas lapā:

Piesakoties stipendijai vasaras kursiem, jāiesniedz šādi dokumenti:

1) aizpildīta pieteikuma veidlapa (atrodama minētajā interneta vietnē), tai jāpievieno pases fotogrāfija;
2)  CV;
3)  motivācijas vēstule;
4) diploma un tā pielikuma kopija (apstiprināt nevajag) vai arī atzīmju izraksts, kurā redzami visi nokārtotie eksāmeni (ja studijas vēl nav beigtas).

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2014.gada 11. aprīlis.

Pieteikumi jāiesniedz trīs eksemplāros Valsts izglītības attīstības aģentūrā, Vaļņu ielā 1, Rīgā, LV-1050.

Tālrunis papildu informācijai – 67814331, e-pasts: v.lv

13. februāris, 2014 plkst. 15:49