Notiks jaunās grāmatas «Topological UML Modeling» tematikai veltīts seminārs

4. decembris, 2017

Piektdien, 8. decembrī, notiks seminārs par topoloģisko funkcionēšanas modeli – no diagnostikas uzdevumiem līdz starptautiskam OMG IT standartam, kas veltīts Datoriznātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes Lietišķo datorsistēmu institūta (DITF LDI) profesora Jāņa Oša un DITF LDI vadošā pētnieka UIda Doniņa jaunās grāmatas «Topological UML Modeling» tematikai. Grāmata šovasar nāca klajā apgādā «Elsevier» (Kembridža, ASV).

Semināru vadīs grāmatas autors profesors J. Osis, kurš iepazīstinās ar izdevumā aplūkotās tematiku un nozīmi.

Seminārā aicināti piedalīties gan IT nozares pārstāvji, gan zinātnieki, kā arī visi citi interesenti. Semināra noslēgumā notiks diskusija, kurā varēs piedalīties visi klātesošie.

Seminārs notiks 8. decembrī plkst. 16.15, DITF, Sētas ielā 1 – 407 auditorijā (Informācijas tehnoloģijas insitūts).

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

4. decembris, 2017 plkst. 10:57