Fotokonkurss «Stāsts par manu skolu/augstskolu 2008»

22. oktobris, 2008
Fotokonkursā var piedalīties skolēni un studenti vecumā no 14 gadiem. Ņemot vērā mūža izglītības lomu sabiedrībā (studenti mūža garumā), nav noteikta fotokonkursa dalībnieku galējā vecuma robeža. Fotokonkursā var piedalīties arī skolēni un studenti, kuri fotokonkursa norises laikā dažādu apstākļu dēļ nav konkrētas skolas skolēni vai imatrikulēti augstskolā, vai arī ir jau beiguši studijas.

Fotokonkursa mērķis ir veicināt vidusskolēnu un studentu (studējošo kopumā) interesi par fotogrāfijas vizuālās izteiksmes iespējām plašā tās lietošanas nozīmē. Fotokonkursa mērķis ir arī pievērst jaunu cilvēku uzmanību fotogrāfijai kā vizuālai valodai un tās iespējām jauno tehnoloģiju laikmetā, un līdz ar to veicināt tādu profesiju izvēli, kuras būs pieprasītas komunikāciju laikmetā.

Darbus konkursam var iesniegt  līdz 2008. gada 1. decembrim.

Balvas:
• Galvenā balva — „Olympus” „µ 790 SW” digitālā fotokamera;
• Laikmetīgās Mākslas centra izdotā Rolāna Barta grāmata „Camera lucida. Piezīme par fotogrāfiju”;
• Apgāda „Neputns” izdotā Raimo Lielbrieža grāmata „Kā fotografēt?”
Žurnāla „Foto kvartāls”   2008.gada komplekts.

Dalība konkursā ir iespējama tikai pie nosacījuma, ja konkursants ir iepazinies ar Nolikumu. To iespējams saņemt, sazinoties ar StudentNet” galveno redaktoru pa e-pastu: un norādot konkursa nosaukumu.

22.10.2008.

22. oktobris, 2008 plkst. 9:16