Fotogrāfiju konkurss «Zinātne un zinātnieki fotogrāfijās»

8. septembris, 2008
Konkursa tēma ir zinātne, pētniecība un tajā nodarbinātie — dažādās zinātnes nozares, to izpausme kā fundamentālajā, tā lietišķajā zinātnē, zinātnisko rezultātu praktiska ieviešana, inovatīvu produktu radīšanas process un zinātnieks kā šī procesa virzītājspēks. Tā visa attēlojumā galvenais ir zinātniskās darbības klātesamības izpausme. Fotogrāfijās svarīgs ir ne tikai zinātniskās darbības atainojums, bet arī īpašais skatījums, kādā autors sev atklāj zinātni un tās darbiniekus.

Konkursam savas fotogrāfijas var iesniegt skolnieki un visi pārējie Latvijas iedzīvotāji.
Darbus vērtēs trīs kategorijās — 1.— 6. klašu, 7. — 12. klašu grupā un visi tie, kas vairs nav skolnieki.

Fotogrāfiju konkursam darbus var iesniegt līdz 2008. gada 15. septembra plkst. 17.00 Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, 338. kabinetā.

26. septembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā notiks fotogrāfiju konkursa laureātu apbalvošana. Labāko darbu autoriem kā balva paredzēts brauciens uz Helsinkiem.

Sīkāka informācija par konkursu Latvijas Zinātņu akadēmijas mājaslapā

8. septembris, 2008 plkst. 17:47