Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē notiks Elektronikas nedēļa

1. novembris, 2018

No 12. līdz 15. novembrim Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (ETF) norisnāsies ETF studentu pašpārvaldes rīkotā Elektronikas nedēļa, kuras laikā notiks Latvijā pazīstamu elektronikas un telekomunikāciju uzņēmumu pārstāvju vieslekcijas un darbsemināri. Ceturtdien, 15. novembrī, notiks Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas (LETERA) rīkotā Elektronikas diena. Visi pasākumi norisināsies ETF telpās Āzenes ielā 12.

Uzņēmumu rīkotās lekcijas un darbsemināri sniegs iespēju iepazīties ar nozares jaunumiem un inovācijām, uzņēmumu specifiku, darba iespējām un darbinieku ikdienu.

• 12. novembrī plkst. 16.30 – 19.00 notiks «EricaSynths» pārstāvju rīkotā vieslekcija un darbseminārs;
  • 13. novembrī plkst. 16.30 – 19.00 notiks «Accenture» vieslekcija un darbseminārs;
  • 14. novembrī plkst. 16.30 – 19.00 notiks «Gamechanger Audio» vieslekcija;
  • 15. novembris būs LETERA rīkotā Elektronikas diena, tās programmā:

• Plkst. 10.00 – 12.30 norisināsies elektronikas konkurss «Jaunais elektroniķis 2018»;
  • Plkst. 10.00 – 15.30 notiks elektronikas pulciņu darbu izstāde;
  • Plkst. 13.00 – 15.00 MiniSumo robotu sacensības;
  • Plkst. 13.00 – 15.00 līnijsekotāju robotu sacensības;
  • Plkst. 10.00 – 15.00 seminārs skolotājiem;
  • Plkst. 15.00 konkursu uzvarētāju apbalvošanas ceremonija.

Paralēli plkst. 13.00 - 15.00 norisināsies dažādas aktivitātes:

• FIZMIX demonstrēs eksperimentus un stāstīs par fizikas un elektronikas kopsakarībām;
  • GoSation iepazīstinās ar virtuālās realitātes spēlēm;
  • Laboratorium.lv zinātnisko triku laboratorijā varēs novērot lādiņu kustību magnētiskā laukā, piedalīties interaktīvā elektronikas veiklības spēlē, iepazīt grafīta elektriskas shēmas u.c.;
  • @PulsPedal demonstrēs mūzikas loop pedāli ģitārista izpildījumā un dalīsies pieredzē par to, kā nonākt no idejas līdz biznesam;
  • Brain Games LV piedāvās spēles prāta kustināšanai;
  • RTU Elektronikas klubs iepazīstinās ar osciloskopa mūziku, intreraktīvu septiņu segmentu displeju, vada labirintu, bezvadu lādēšanu, 555 klavierēm un gaismas mūziku.

Papildu informācija par Elektronikas dienu

RTU Sabiedrisko attiecību departaments