Eksperimentālās arhitektūras darbnīca Vācijā

4. augusts, 2008
Vasaras skolu organizē Drēzdenes Tehniskā universitāte sadarbībā ar Bauhaus universitāti. PAO izmanto Bauhaus pedagoģijas metodika. Skolas dalībnieki tiek mudināti vērot pasauli un saskatīt tajā kontrastus un atšķirības, un iepazīt sevi caur citu pieredzi. PAO filozofijā amatprasme ir tikpat svarīga kā ideja.

PAO IV vasaras skola piedāvā intensīvas apmācības lekcijas, diskusijas, praktiskās nodarbības mazā ciematiņā, prom no pilsētas burzmas un informatīvās telpas gūzmas – dabā, dārzā zem saules un zvaigznēm. Vasaras skolas darbs notiek angļu valodā.

Vasaras skolā piedalīties var gan studenti, gan profesionāli arhitekti, dizaineri, pilsētplānotāji un situ profesiju pārstāvji.

Sīkāka informācija par vasaras skolas programmu un pieteikšanās kārtību vasaras skolas mājaslapā , blogā  vai sazinoties ar organizatoriem pa e-pastu: m.
 PAO IV

Raksta pielikumi