Eiropas Revīzijas palātas loceklis Mihails Kozlovs apspriež sadarbības iespējas ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāti

19. decembris, 2022
.
.
.
Foto: Vitālijs Vinogradovs, RTU

Lai spertu pirmo soli sadarbības veidošanā ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), Eiropas Revīzijas palātas loceklis un RTU absolvents Mihails Kozlovs 19. decembrī tikās ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) dekāni Elīnu Gaili-Sarkani, kā arī novadīja lekciju IEVF studentiem par Eiropas Revīzijas palātas darbu un uzdevumiem.

M. Kozlovs ar IEVF dekāni apsprieda sadarbības iespējas ar RTU. Eiropas Revīzijas palātas pārstāvji piedāvā RTU studentiem praksi un dalību vasaras skolā, savukārt zinātniekiem un mācībspēkiem – ekspertīzes iespējas Eiropas Revīzijas palātas veiktajās pārbaudēs.

IEVF dekāne uzskata, ka M. Kozlova vizīte ir nozīmīga RTU un tās studentiem, jo “Eiropas Revīzijas palāta ir nozīmīgs spēlētājs, un, ja mūsu eksperti tiek iesaistīti, tad tā ir abpusēji izdevīga sadarbība, jo mūsu eksperti var ne tikai sniegt savu kompetenci viņiem, bet arī augt, mācīties, pilnveidoties un savai zinātniskajai izaugsmei iegūt informāciju, pie kuras mums nav piekļuves,» saka E. Gaile-Sarkane. Viņasprāt, Revīzijas palātās piedāvātā studentu stažēšanās būtu ļoti prestiža iespēja studentiem, savukārt, «ja mūsu zinātnieki un mācībspēki varēs teikt, ka bijuši Revīzijas palātas eksperti, tad tā ir kvalitātes zīme mūsu speciālistiem,» uzskata dekāne. 

Eiropas Revīzijas palāta ir viena no Eiropas Savienības septiņām institūcijām, kas uzrauga finanšu tēriņus un to efektivitāti. Tās mērķis ir veikt ikgadējo budžetu izpildes apstiprināšanas procedūru, izvērtēt to, kā arī veicināt finanšu atklātību un caurskatāmību.

Eiropas Revīzijas palātas locekļa Mihaila Kozlova vizīte RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

19. decembris, 2022 plkst. 12:34

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi