E-prasmju nedēļa no 18.–24. martam

15. marts, 2013
.
.

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) no 18. līdz 24. martam rīko 4. Eiropas e-prasmju nedēļu. Arī RTU Zinātniskā bibliotēka rīko vairākus pasākumus e-prasmju nedēļas ietvaros.

E-prasmju nedēļa ir Eiropas mēroga visas sabiedrības informēšanas kampaņa, lai demonstrētu e-prasmju nozīmi darbā, karjeras attīstībā un izaugsmē digitālajā laikmetā. E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt par e-pakalpojumiem un citām iespējām, kas pieejamas e-vidē. E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta European Get Online Week 2013 ietvaros.

E-prasmju nedēļas 2013 galvenās tēmas:

  • E-prasmju portfelis: e-prasmes nodarbinātībai, mazo un mikro uzņēmumu apmācība IKT izmantošanā, jauniešu IKT zināšanu pilnveide un iesaiste darba tirgū, IKT karjeras dienas;
  • Digitālais piedzīvojums: dažādas aktivitātes senioriem, jauni e-pakalpojumi u. c.;
  • Mana digitālā vide: drošība un datu aizsardzība internetā, sociālie tīkli un digitālie mediji, eID kartes, Virtuālais eParaksts u. c.

Galvenie e-prasmju nedēļas pasākumi notiks Centrālajā bibliotēkā (Ķīpsalas ielā 10). Arī pārējās bibliotēkas filiālēs notiks īpaša lietotāju informēšana par pieejamajiem e-resursiem. Ķīmijas filiālbibliotēkā katru darbdienu no 18. līdz 22. martam no plkst. 15–16 paredzēta info stunda, lai popularizētu elektronisko katalogu un ķīmijas nozares e- resursus.

«E-prasmju nedēļas» programma «E-prasmju nedēļas» programma

RTU Zinātniskā bibliotēka

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

15. marts, 2013 plkst. 14:11

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi