Dzīve – izglītošanās mūža garumā

2. aprīlis
.
.
No kreisās: RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, profesors Egīls Dzelzītis, RTU Senāta priekšsēdētāja profesore Elīna Gaile-Sarkane

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Siltuma inženierijas un tehnoloģijas katedras profesors Egīls Dzelzītis paralēli darbam universitātē un uzņēmuma «Lafipa» vadīšanai RTU doktorantūrā apgūst elektrotehnoloģiju datorvadību Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē. Viņš ir viens no žurnāla «Ir» publikācijas «Studenti, kuri neskaita gadus» varoņiem un savu izglītošanos mūža garumā uztver kā pašsaprotamu.

E. Dzelzītis ir vairāk nekā 250 zinātnisko rakstu autors, pētījis siltuma, gāzes, ūdens iekārtu tehnoloģiju vadību. Pašlaik strādā pie disertācijas darba par vadību enerģijas sadales tīklos, turpinot to pašu darbu, ko ikdienā strādā institūtā un savā uzņēmumā, vēsta publikācija.

«Manī ir elektriskais dzinulis,» par sevi teic profesors. Viņš apguvis ne tikai inženiertehniskās zinātnes, bet arī mācījies RTU Rīgas Biznesa skolā, iegūstot maģistra grādu. Personālvadību, finanses un mārketingu studējis, lai gūtu sapratni par šīm lietām.

Žurnāla «Ir» 2020. gada 2. aprīļa publikācija «Studenti, kuri neskaita gadus»

Publikācija žurnāla «Ir» mājaslapā

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

2. aprīlis plkst. 12:20

Līdzīgi raksti

Ziņas

_