DITFi „Šķērsgriezumā”

21. marts, 2008
.
.
25.martā DIT fakultātes pagalmā norisināsies tradicionālās DITF 3. Lieldienu svinības, kur dalībniekiem būs iespēja no rīta mazgāt muti svētā integrāļa avota ūdenī, lai labi integrāļi rēķinātos, piedalīties aktivitātēs: olu ripināšana, mešana, meklēšana, krāsošana. Nobeigumā norisināsies olu ātriešanas sacensības.

26. martā visā pasaulē un arī DIT fakultātē notiks „Document freedom day”.
Dokumentu brīvība nozīmē visu elektronisko dokumentu savietojamību neatkarīgi no autora un lasītāja izmantotās datora platformas, operētājsistēmas vai programmnodrošinājuma.

27.martā visu dienu DITFiem pa pēdām sekos skolēni, taču plkst 16:00 Meža ielā 1/3-208 norisināsies „uzZINĀT Nav grĒks”, kur DITF zinātnieki stāstīs un rādīs aktuālākos pētījumus un sasniegumus IT jomā.

01.04 plkst. 16 Meža ielā 1/4-149 norisināsies IT uzņēmumu pārstāvju un DITF studentu tikšanās „Darbs grib studentu”, lai veicinātu studentu izpratni par IT nozares perspektīvām. Pasākumā piedalīsies lielāki IT uzņēmumi.

03. aprīlī, kad notiks „Tīrasiņu DITFs” studentu sacensības, lai noskaidrotu labāko DITF studentu. Dalībniekiem būs jāveic interesanti, radoši, praktiski un ar izdomu saistīti IT uzdevumi. No plkst. 21 norisināsies projekta noslēguma pasākums klubā Jim Beam.

RTU Informācijas centrs

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

21. marts, 2008 plkst. 2:00

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_