Diskutēs par «Eiropas zaļā kursa» ietekmi uz Nacionālo enerģētikas un klimata plānu

18. februāris, 2020
.
.
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts (VASI) 13. martā plkst. 14.00 aicina uz semināru, kurā analizēs vai un kā pagājušā gada nogalē apstiprinātā Eiropas Savienības (ES) attīstības stratēģija «Eiropas zaļais kurss» ietekmēs Latvijas Nacionālo enerģētikas un klimata plānu (NEKP) 2030. gadam. 

Enerģētikas sistēmā jau šobrīd notiek ievērojamas pārmaiņas un tās pastiprinās «Eiropas zaļais kurss», kurā ietverts visaptverošs pasākumu kopums, tiecoties līdz 2050. gadam sasniegt ES klimata neitralitāti. Šobrīd tiek veidota Latvijas enerģētikas ilgtermiņa modelēšanas sistēma, ņemot vērā gan Latvijas Enerģijas un klimata plāna 2030. gadam, gan saistošās ES stratēģijas un normatīvo aktu prasības.

RTU VASSI aicina visus, kuriem šie jautājumi šķiet svarīgi, uz semināru diskusiju «Vai Eiropas zaļais kurss liks pārskatīt NEKP 2030 ieviešanas pasākumus?», kas norisināsies 13. martā no plkst. 14.00 līdz 16.00 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1.

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

18. februāris, 2020 plkst. 11:44

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi