Darbu klātienē atsāk atvērtā darbnīca «theLAB»

14. septembris, 2021

No 15. septembra darbu atsāk atvērtā darbnīca «theLAB» Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6.

Covid-19 noteikto ierobežojumu dēļ no 2020.gada marta «theLAB» bija daļēji slēgta.

RTU Dizaina fabrikas «theLAB» ir atvērta tipa darbnīca, kurā RTU studentiem, darbiniekiem un zinātniekiem ir iespēja materializēt savus izgudrojumus, izmantojot 3D printēšanas, lāzergriešanas un gravēšanas, ploterēšanas, lielformāta drukas un citu palīgrīku sniegtās tehnoloģiskās iespējas.

No 15. septembra darbnīca atkal ir pieejama ikvienam, taču saskaņā ar RTU kārtības noteikumiem, lai nodrošinātu epidemioloģiski drošu vidi, apmeklējot RTU telpas, jāuzrāda spēkā esošs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Pārejas periodā līdz 10. oktobrim, darbnīcā iespējams strādāt, uzrādot pēdējo 48 stundu laikā veikta Covid-19 testa negatīvu rezultātu.

Interesenti, kuriem darbnīcu nav iespējams apmeklēt klātienē, aicināti aizpildīt anketu, augšuplādēt failus un pēc individuālas vienošanās saņemt savu pasūtījumu Ķīpsalas ielā 6.

Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī «theLAB» darbības modelis var tikt mainīts. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar

RTU Dizaina fabrika ir inovāciju un uzņēmējdarbības platforma ar Baltijā vislabāk aprīkoto prototipēšanas darbnīcu, augsti kvalificētu ekspertu komandu un zinātnisko atbalstu uzņēmējiem, vadītājiem un studentiem, lai radītu inovāciju idejas, augstas pievienotās vērtības produktus, inženiertehniskus risinājumus.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

14. septembris, 2021 plkst. 16:21