Četri RTU zinātnieki ievēlēti par Latvijas Zinātņu akadēmijas korespondētājlocekļiem

27. novembris, 2019
.
.
.
Viens no četrim četriem jaunajiem LZA korespondētājlocekļiem - MLĶF asociētais profesors Andris Šutka. Foto: Elīna Karaseva, RTU

Divi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) asociētie profesori – Ērika Nazaruka un Andris Šutka, kā arī divi vadošie pētnieki – Dagnija Loča un Sandris Ručevskis ievēlēti par Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) korespondētājlocekļiem. 

Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes Lietišķo datorzinātņu katedras asociētā profesore Ē. Nazaruka, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) Materiālu fizikas katedras asociētais profesors A. Šutka, MLĶF Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūta vadošā pētniece D. Loča un Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Materiālu un konstrukciju institūta vadošais pētnieks S. Ručevskis LZA Rudens pilnsapulcē, kas norisinājās 21. novembrī, ievēlēti par LZA korespondētājlocekļiem. 

Pavisam sapulces laikā par jaunajiem akadēmijas locekļiem ievēlēti divi īstenie locekļi, divpadsmit korespondētājlocekļi, trīs ārzemju un viens goda loceklis.

Plašāka informācija
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

27. novembris, 2019 plkst. 14:51

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi