Būvniecības studenti sacentīsies stiprākā betona kubiņa izveidē

15. marts, 2018

Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) pirmā līmeņa profesionālo studiju programmas «Būvniecība» 2. un 3. kursa studentu komandas aicinātas pieteikties «Betona sacensībām 2018», kuras norisināsies divās kārtās – 3. un 30. aprīlī.

Sacensībās studenti mērosies spēkiem stiprākā betona kubiņa izveidē. 3. aprīlī plkst. 10.00 sāksies betona kubiņu veidošana. Katrai komandai būs jāizgatavo divi 10x10x10 cm lieli betona kubiņi.

30. aprīlī plkst. 10.00 sāksies betona kubiņu testēšana spiedes iekārtā. Tiks apbalvoti tie kubiņu izgatavotāji, kuru izstrādātajiem paraugiem būs augstāka abu kubiņu vidējā stiprības vērtība (MPa).

Sacensības notiks BIF Ķīpsalas ielā 6B/6A.

Lai pieteiktos sacensībām, dalībniekiem līdz 1. aprīļa plkst. 23.59 jāaizpilda pieteikuma anketa. Ja līdz pieteikšanās beigu laikam nebūs pieteicies nolikumā paredzētais komandu skaits, tad pieteikšanās laiks tiks pagarināts.

Sacensību nolikums un pieteikuma anketa.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

15. marts, 2018 plkst. 15:44