Būvindustrija RTU atzīst par nozīmīgu jauno kadru kalvi

15. oktobris, 2020
.
.
Foto - no Latvijas Būvinženieru savienības Facebook lapas

«Kadru kalve» – šādu atzinīgu industrijas novērtējumu Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ieguva tradicionālajā «Būvindustrijas lielās balvas 2020» pasniegšanas ceremonijā, kas norisinājās trešdien, 14. oktobrī.   

Balvu «Kadru kalve» RTU pasniedza uzņēmums «Sakret», kas katru gadu kādam pretendentam pasniedz šādu savu speciālo apbalvojumu. Šogad uzņēmums izvēlējies balvu pasniegt RTU par izcilu jauno speciālistu sagatavošanu. Balvu saņēma RTU Arhitektūras fakultātes dekāns profesors Uģis Bratuškins un Būvniecības inženierzinātņu fakultātes dekāns profesors Juris Smirnovs.  

Kā apliecinājums jauno studentu sagatavotībai darba tirgum bija arī vairākas būvindustrijas balvas, ko saņēma RTU studenti. Titulu «Gada students 2020» un naudas balvu saņēma RTU BIF Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju institūta students Raimonds Bogdanovičs un RTU Arhitektūras fakultātes students Raivis Jānis Mucenieks. 

«Centīšos strādāt Latvijas sabiedrības labā arī turpmāk, lai kādreiz saņemtu atzinību arī par savu darbu, ne tikai par mācībām,» saņemot apbalvojumu, sacīja R. Bogdanovičs. Savukārt R. J. Mucenieks atzīmēja, ka vēl bez viņa ir daudz studentu, kuri tāpat «ļoti čakli strādā un ļoti daudz darba un pūļu pieliek, lai kļūtu par atbildīgiem nozares pārstāvjiem.» Viņš saņēma arī uzņēmuma «PERI» balvu, savukārt uzņēmuma «Primekss» balvu saņēma BIF studente Lāsma Ratnika. 

«Būvindustrijas gada balva labākajam studentam par izcilu studiju darbu ir arī atzinība universitātei, kas šo studentu ir ievirzījusi profesijā,» sacīja U. Bratuškins.

«Būvindustrijas lielo balvu», ko saņem industrijas profesionāļi, jau astoto gadu pasniedz Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas profesionālajām nevalstiskajām organizācijām. 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

15. oktobris, 2020 plkst. 16:46

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_