Britu izglītības dienas 2008

25. septembris, 2008
Izstādē piedalīsies 37 dažādu britu mācību iestāžu pārstāvji — valodu skolas, prestižās angļu privātskolas, koledžas un universitātes. Apmeklētāji varēs izvēlēties sev piemērotas:
•Vidējās izglītības programmas;
•Maģistantūras, doktorantūras u.c. pēcdiploma programmas;
•    Valodu kursus visdažādākajām vecumu grupām un vajadzībām;
•Bakalaura studiju programmas;
•Angļu valodas eksāmenus.

Tie, kas savu bakalaura grādu jau ieguvuši un veiksmīgi darbojas biznesā, izstādē varēs uzzināt vairāk par maģistrantūras, MBA, doktorantūras un specializēto īslaicīgo programmu iespējām tik prestižā mācību iestādē kā University of Bath School of Management. Tā ir viena no labākajām universitātēm Lielbritānijā un vienlaikus arī Eiropā atzītākajām biznesa skolām, kas ""Times" Good University Guide 2009" rangu tabulās ieņem 4.vietu biznesa studijās un 7.vietu menedžmenta studijās.

Angļu valodas skolotāji 4. oktobrī plkst.12 aicināti piedalīties seminārā par skolotāju kvalifikācijas celšanas kursiem ar Eiropas Savienības "Comenius" programmas finansējumu. Semināru vadīs izglītības konsultants Deivids Vanns no Richard Language College Bornmutā.

Būs iespēja iegūt izsmeļošu informāciju par visiem Kembridžas un "IELTS" eksāmeniem, kā arī tālmācības (University of London External Program) un profesionālajiem eksāmeniem, kurus Latvijā nokārtot piedāvā Baltic Council for International Education.

Ieeja izstādē ir bez maksas. Izstādi organizē Baltic Council for International Education ar izglītības aģentūras "Meridian group" un Britu padomes, kā arī Lielbritānijas vēstniecības un Lielbritānijas Tirdzniecības kameras Latvijā atbalstu. Papildu informāciju par izstādi iespējams saņemt pa tālruni: 67317627 vai e—pastu: g & g. Visu izstādes dalībnieku saraksts atrodams Baltic Council for International Education mājaslapā internetā: www.balticcouncil.org.

25. septembris, 2008 plkst. 13:25