BIF student, piesakies bezmaksas fizikas kursiem mazā grupā!

3. aprīlis
.
.

RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 1. kursa studenti, kuriem nepieciešama palīdzība fizikas apguvē, lai sekmīgi nokārtotu studiju kursu «Fizika», ir aicināti līdz piektdienai, 8. aprīlim, pieteikties studentu korporācijas «Tervetia» finansētajiem bezmaksas kursiem fizikā. Lai pieteiktos, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas veidlapu

Kursi paredzēti mazā – 10 cilvēku – grupā, lai vieglāk varētu apgūt vielu un būtu iespēja individuālam darbam ar studentiem. Kursi notiks no 13. aprīļa līdz maija beigām divas reizes nedēļā, trešdienās un ceturtdienās, plkst. 17.00–19.00 Tērbatas ielā 28, 5. stāvā, studentu korporācijas «Tervetia» telpās. Kursu pasniedzēja – RTU Sagatavošanas kursu vadītāja, fizikas skolotāja Loreta Juškaite. 

Pieteikties var studenti, kuru studiju parāda apjoms nepārsniedz 12 kredītpunktus. Var pieteikties arī BIF vecāko kursu studenti, tomēr priekšroka tiks dota BIF 1. kursa studentiem. 

Kursi tiek organizēti, jo ir konstatēts, ka daļai 1. kursa studentu grūtības sagādā fizikas apgūšana, tāpēc korporācija «Tervetia», kurā ir arī RTU absolventi, ir nolēmusi atbalstīt studentu izglītību un palīdzēt studentiem mācīties, lai viņi varētu sekmīgi studēt būvniecību. 

Uzsāktais ir pilotprojekts. Ņemot vērā tā rezultātus, iespējams, līdzīga palīdzība studiju vielas apguvē tiks sniega arī nākotnē. 

Studentu korporācija «Tervetia» ir akadēmiskā mūža organizācija, kuras mērķis ir apvienot un audzināt jaunos studentus, lai viņi tiktu sagatavoti par godīgiem un spējīgiem valsts un sabiedriskajiem darbiniekiem, kas savā dzīvē vadās pēc godaprāta, taisnības principiem, ir drošsirdīgi, patstāvīgi un atsaucīgi.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

3. aprīlis plkst. 12:06

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi