Bezmaksas sporta nodarbības arī RTU otrā kursa studentiem

26. oktobris, 2017
Foto – Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centrs no 1. novembra otrā kursa pilna laika klātienes studentiem sporta sistēmas kontos ieskaitīs noteiktu virtuālās naudas summu, ko studenti varēs tērēt sev vēlamo sporta nodarbību apmeklēšanai sev piemērotā laikā.

Virtuālā nauda tiks aktivizēta pēc tam, kad students apmeklēs RTU Sporta centra mājaslapu sports.rtu.lv un autorizēsies savā profilā. Līdzekļi kontā būs pieejami līdz 28. janvārim – pirmā semestra beigām –, un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta.

RTU Sporta centrs aicina studentus reģistrēties nodarbībām līdz iepriekšējā vakara plkst. 21, lai sasniegtu minimālo studentu skaitu un garantētu, ka vēlamā nodarbība netiek atcelta.

Bezmaksas nodarbības sev ērtā laikā no 29. augusta jau apmeklē visi pirmā kursa RTU studenti, savukārt vecāko kursu RTU studentiem joprojām tiek piedāvāta iespēja sportot par pašizmaksu, kā arī sportu izvēlēties kā brīvās izvēles priekšmetu.

RTU Sporta centra piedāvātās nodarbības: ārstnieciskā vingrošana, atlētiskā vingrošana, badmintons, basketbols, Body Toning + ABL, bokss, bridžs, florbols, futbols, galda teniss, Interval Training + ABL, pašaizsardzība, peldēšana (trenera vadībā), peldbaseins + sauna, svarbumbu celšana, šahs, telpu futbols, trenažieru zāle Meža ielā 1a, trenažieru zāle RTU Studentu pilsētiņā Ķīpsalā, vieglatlētika, volejbols, Total Body Workout, ūdens aerobika, zumba.

Pieteikties kādai no 25 sporta nodarbībām var RTU Sporta centra mājaslapā sports.rtu.lv.

Jautājumu un ierosinājumu gadījumā, lūdzu, sazināties ar RTU Sporta centra direktora vietnieci Lauru Petroviču, rakstot uz  vai .

Papildu informācija RTU Sporta centra Facebook lapā RTU Sporta centrs.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

26. oktobris, 2017 plkst. 13:14