«BALTECH» konferencē Baltijas valstu tehnisko universitāšu studenti un rektori diskutēs par Covid-19 izaicinājumiem

20. janvāris, 2021
.
.
.

Baltijas valstu tehnisko universitāšu konsorcija «BALTECH» gadskārtējā konference šogad pirmo reizi notiks tiešsaistē. Konferences atklāšanas dienā, 27. janvārī, plkst. 12.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments aicina interesentus uz trīs Baltijas valstu tehnisko universitāšu rektoru diskusiju par augstskolu pieredzi un risinājumiem, nodrošinot studiju procesu Covid-19 pandēmijas laikā. 

Diskusija notiks tiešsaistē – Zoom platformā. Lai tajā piedalītos, lūgums aizpildīt pieteikuma anketu. Būs arī iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus rektoriem. Saite uz pasākuma norises vietu Zoom dalībniekiem tiks nosūtīta dažas dienas pirms konfrences. 

«BALTECH» ir četru Baltijas tehnisko augstskolu apvienība, kurā darbojas RTU, Kauņas Tehniskā universitāte, Viļņas Ģediminas Tehniskā universitāte un Tallinas Tehnoloģiju universitāte. Tā ir iespēja universitāšu vadībām un studējošo pašpārvaldēm regulāri dalīties pieredzē par dažādām aktuālitātēm – studējošo pārstāvniecību, studiju procesu, darba organizēšanu, studējošo iesaisti zinātnē u.c. 

Šogad Šogad «BALTECH» konferenci organizē RTU. Tā kā epidemioloģiskās situācijas dēļ RTU Studentu parlaments nevar uzņemt ciemos «BALTECH» dalībniekus un izrādīt tiem ne tikai savu universitāti, bet arī valsti, kā tas noticis iepriekš, izlemts rīkot tiešsaistes diskusiju. Studentu parlaments sola, ka tā būs patiesi interesanta, ļaujot katram uzzināt sev būtiskāko informāciju. 

Šogad «BALTECH» konferencē galvenā uzmanība tajā būs pievērsta Covid-19 radītajiem izaicinājumiem. Tā notiks 27. un 28. janvārī.

Papildu informācija un konferences programma.

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

20. janvāris, 2021 plkst. 17:25

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi