Atklāta izstāde «Ķīpsalas dizaina kods»

20. jūnijs, 2013

19. jūnijā  I/C «Olimpia» 2. stāvā notika izstādes «Ķīpsalas dizaina kods» atklāšana.

Skatīt galeriju

kipsalas_dizaina_kods-2013_0006.jpg«Ķīpsalasdizaina kods» ir Rīgas Tehniskās universitātes Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta (RTU TTDI) diplomandu izstāde, kas tradicionāli notiek studiju gada noslēgumā. RTU dizaina studiju bakalaura studentu diplomdarbu izstāde «Ķīpsalas dizaina kods» šogad būsapskatāma no 19. jūnija līdz 19. jūlijam katru dienu no plkst. 10 līdz 21. Ieeja bez maksas.

Šā gada izstādes moto – seju daudz, kods viens. Tas atspoguļo bakalaura studentu diplomdarbu dažādību, tomēr veidojot vienotu kodu – funkcionalitāti, estētiskumu, novitāti, ergonomiku un rūpīgu darba tapšanas procesa plānošanu.

Izstādē būs aplūkojami interjera priekšmeti, ārvides mēbeles, arī rotaļlietas un logu slēģi. Pēc izstādes atklāšanas objektus būs iespējams novērtēt un apspriest izstādes Facebook lapā. Interesenti ar Facebook palīdzību varēs uzmeklēt objektu autorus un apspriest objektu iegādes iespējas.

Īpašiaicināti topošie studenti un dizaina interesenti, kā arī uzņēmumu vadītāji, kuri meklē talantīgus potenciālos darbiniekus vai sadarbības partnerus.

Plašāka informācija šeit!

RTU Studentu parlaments