Atbalsts sadarbības projektiem ar Vāciju

13. novembris, 2009

Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs aicina iesniegt pieteikumus finansiālajam atbalstam akadēmisku un zinātnisku sadarbības projektu īstenošanai 2010. gadā.

13.11.2009.

Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs veicina akadēmisko sadarbību starp Latviju, Igauniju, Lietuvu un Vāciju, īstenojot projektus augstskolu sadarbības un
akadēmiskās apmaiņas jomā starp Vāciju un Baltijas valstīm.

Birojs piedāvā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas studentiem, zinātniekiem un citiem interesentiem dažāda veida izglītojošus pasākumus par aktuālām tēmām, kas ir saistītas ar Vāciju un Eiropas Savienības integrāciju.

Maksimālā finansiālā atbalsta summa vienam projektam ir 5.000 euro. Ja projekta pieteicējs pieprasa lielāku finansiālo atbalstu, tam ir jābūt īpaši pamatotam.

Pieteikums latviešu valodā
Projekta budžets latviešu valodā Projekta budžets latviešu valodā

Pieteikumi latviešu un vācu valodā līdz 2009. gada 1. decembrim jānosūta Baltijas-Vācijas Augstskolu birojam uz e-pastu: un pa pastu: Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs, Brīvības bulvāris  32, Rīga, LV-1050.

Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja vadītāja Ieva Pranka, tālr. 67286033

13. novembris, 2009 plkst. 18:52