AS «Rīgas siltums» vadība viesojas RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūtā

7. novembris, 2022
.
.
.
RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta vadošais pētnieks Miķelis Dzikēvičs (no labās) izrāda laboratoriju AS «Rīgas siltums» Energoefektivitātes daļas vadītājam Jānim Sterģim un valdes priekšsēdētājam Ilvaram Pētersonam. Foto: Vitālijs Vinogradovs, RTU

Iepazīstot Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieku pētījumus enerģētikas un klimata jomā un apspriežot iespējamo sadarbību, RTU Elektrotehnikas  un vides inženierzinātņu fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūtā (VASSI) viesojas AS «Rīgas siltums» valdes priekšsēdētājs Ilvars Pētersons un Energoefektivitātes daļas vadītājs Jānis Sterģis.

Industrijai sadarbība ar akadēmisko vidi ir ārkārtīgi svarīga, tiekoties atzina AS «Rīgas siltums» valdes priekšsēdētājs Ilvars Pētersons. 

Uzņēmuma pārstāvjus ar RTU VASSI darbību iepazīstināja institūta direktore profesore Dagnija Blumberga, bet ar enerģētikas un klimata politikas modelēšanas rīkiem iepazīstināja profesore Andra Blumberga. Par VASSI pētījumiem, kas varētu būt interesanti un aktuāli lielākajam Latvijas siltumenerģijas uzņēmumam, informēja arī profesors Gatis Bažbauers, vadošais pētnieks Vladimirs Kirsanovs, Ruta Vanaga, Miķelis Dzikēvičs un Maksims Feofilovs. 

AS «Rīgas siltums» valdes priekšsēdētājs un Energoefektivitātes daļas vadītājs iepazinās arī ar RTU VASSI laboratorijām, kur zinātnieki ne vien veic pētījumus, bet arī attīsta inovatīvus produktus. 

RTU VASSI ar AS «Rīgas siltums» izveidojās veiksmīga sadarbība šā gada pavasarī, kopīgi īstenojot iniciatīvu #energovienoti. Šīs tikšanās laikā apspriesta gan potenciāli iespējama sadarbība pētniecībā un inovatīvu projektu īstenošanā, gan studentu iesaiste dažādās aktivitātēs. 

AS Rīgas Siltums vadība apmeklē RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūtu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

7. novembris, 2022 plkst. 14:52

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi