Arī šogad notiks studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivāls «Icebreakers’21»

20. aprīlis, 2021

Biznesa iespēju festivāls «Icebreakers'21» šoruden norisināsies jau ceturto reizi – 8. oktobrī. Šogad pasākuma galvenais vadmotīvs būs «Jaunas nākotnes meklējumos», akcentējot nepieciešamību pēc pārmaiņām, inovācijām, attīstības un spēju pielāgoties mūsdienu mainīgajiem apstākļiem.

Festivāls vienuviet pulcēs studentus, jaunos uzņēmējus, pētniekus, biznesa ekspertus un entuziastus no Baltijas, lai diskutētu par potenciālajām iespējām uzņēmējdarbībā, pieejamajiem atbalsta instrumentiem biznesa uzsākšanai un inovāciju radīšanai. Tādējādi plānots veicināt universitāšu sadarbību, kā arī nodrošināt informāciju studentiem par iespējām veidot ne tikai starpdisciplināras komandas vienas augstskolas ietvaros, bet arī starpaugstskolu komandas, kā arī iespējas izmantot dažādu citu piesaistīto sadarbības partneru infrastruktūru, kas paver daudz plašākas iespējas studentiem viņu inovatīvo projektu realizācijā.

Centrālais notikums jeb festivāla kulminācija būs biznesa ideju konkurss, kur studentiem būs iespēja iegūt 10 tūkstoši eiro sava biznesa attīstīšanai, prezentējot ideju festivāla ekspertu žūrijai.

30. jūnijā ar īpašu atklāšanas pasākumu tiks atzīmētas 100 dienas dienas līdz «Icebreakers'21». Pasākuma laikā norisināsies universitāšu vadības pārstāvju diskusija par izglītību tuvākajā nākotnē, dizaina domāšanas darbnīca, Baltijas valstu biznesa ideju saspēle un citas aizraujošas aktivitātes.

Festivālu organizē Latvijas Universitātes studentu Biznesa inkubators sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabriku. Vairāk informācijas.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

20. aprīlis, 2021 plkst. 15:31