Ar grantu, stipendiju, apmācību un mentoru atbalstu RTU palīdz studentiem attīstīt jaunus produktus

11. janvāris, 2023

Līdz 15. februārim studenti aicināti pieteikties Produktu attīstības programmai (PAP), kurā piecu mēnešu laikā apgūs ideju prototipēšanu, produktu tehnoloģiju pārnesi, inovācijas un to rezultātu komercializāciju, kā arī pilnveidos uzņēmējspējas individuālā un komandas līmenī. Piedaloties programmā, studenti var pretendēt uz stipendiju un finansējumu prototipa attīstībai.

Pieteikties.

Programmā var pieteikties jebkura līmeņa studentu komanda ar konkrētu ideju, kurai jau radīts alfa prototips, tas ir, vismaz detalizētas skices. Komandā ir jābūt vismaz vienam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentam. Citu augstskolu studenti nevar pretendēt uz stipendiju. Pieteikuma anketa par visu komandu jāaizpilda komandas kapteinim.

PAP uzņemtajām komandām tiks nodrošināta atbalsta ekosistēma veiksmīgākai prototipēšanai, tas ir, apmācības un mentoru atbalsts, kā arī ir iespēja pretendēt uz granta finansējumu prototipa attīstībai līdz 2596 eiro un stipendiju līdz 228 eiro apmērā. Sezonas noslēgumā komandas prezentē apmācību laikā radītos un pilnveidotos prototipus.

PAP ir viena no RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas īstenotās vērienīgās programmas studentu inovāciju grantu programmas aktivitātēm (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/18/A/006 «Inovāciju granti jūrniecības nozarē studējošajiem»).

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

11. janvāris, 2023 plkst. 12:44