Aizsardzības ministrs pasniedz goda rakstu RTU rektoram Leonīdam Ribickim

21. novembris, 2018
Foto: Armīns Janiks (Aizsardzības ministrija)

Pateicoties par veiksmīgu sadarbību un atbalstu, sniedzot ieguldījumu Latvijas valsts aizsardzībā un drošībā, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis pasniedzis  Aizsardzības ministrijas Goda rakstu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektoram akadēmiķim Leonīdam Ribickim.

Atzīmējot Lāčplēša dienu, Latvijas Republikas Proklamēšanas 100. gadadienu un izsakot pateicību par sniegto atbalstu un veiksmīgo sadarbību Latvijas valsts aizsardzības spēju stiprināšanā, ar aizsardzības ministra apbalvojumu «Atzinības Goda zīme» vai Goda rakstu tika apbalvoti Saeimas, valdības, valsts iestāžu, diplomātiskā korpusa, sabiedroto spēku, pašvaldību, plašsaziņas līdzekļu, valsts akciju sabiedrību, augstskolu, baznīcas un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

21. novembris, 2018 plkst. 9:48