Aicinām uz RTU/RPI absolventu atzīmēšanās balli

3. aprīlis, 2014

Sestdien, 5. aprīlī, plkst. 19 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina centrā, Rīgā, Āzenes ielā 18, notiks RTU/Rīgas Politehniskā institūta (RPI) absolventu atzīmēšanās jeb pavasara balle.

Pasākumā būs iespēja satikt savus sen neredzētos kursa biedrus un baudīt lielisku vakaru. Būs gardas uzkodas, uzmundrinoši dzērieni, kopīga sadziedāšanās un sadejošanās, balvas un citi pārsteigumi!

«RTU gada absolventu ballē darba devēji un ņēmēji, valsts amatpersonas un mācībspēki var ne tikai satikties un aprunāties par interesējošām tēmām uz līdzvērtības principiem, kā tas notika studiju laikā, bet ir arī iespēja izveidot jaunus, praktiskus un noderīgus kontaktus. Tie var absolventa karjeru vai komercdarbību virzīt jaunos augstumos,» stāsta e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzēja «Mailigen» dibinātājs Artūrs Bernovskis.

Ielūgumus var saņemt RTU Absolventu asociācijas birojā, RTU galvenajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, 428. telpā.
20 EUR – Absolventu asociācijas biedriem
30 EUR – pārējiem.

Vairāk informācijas par pasākumu var iegūt, rakstot e-pastu uz vai zvanot uz tālr. 67089037.

RTU Informācijas centrs

3. aprīlis, 2014 plkst. 12:58