Aicina uz Pasaules Dizaina fabriku dienas svinībām RTU

25. maijs, 2023

Ik gadu 1.jūnijā visas 37 pasaules Dizaina fabrikas svin oficiālo Pasaules Dizaina fabriku dienu (World Design Factory Day). Šogad svinībām pievienoties aicina arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrika, piedāvājot trīs aizraujošus pasākumus tiešsaistē.

«Digital Skylab Safari»
«Digital Skylab Safari» ir iespēja tiešsaistē iepazīties ar RTU ZIC Dizaina fabrikas (DF) atvērtā tipa darbnīcu «SkyLab». Dizaina fabrikas vadītāja Elīna Miķelsone un SkyLab» vadītājs Linards Reinis Rozītis pastāstīs gan par pieejamo aprīkojumu, gan par to, kas interesants un aizraujošs šajā darbnīcā radīts. Viņi aicina –  gatavojieties raķetēm, 3D printeriem un jautrībai!

Pasākums notiks 1. jūnijā plkst. 10.00 RTU Zinātnes un inovāciju centra Facebook

«You deserve your very own mascot»
Tiešsaistes mini hakatons, kura laikā pieredzējušā mentora, radošo darbnīcu «Creative Tuesdays» vadītāja Matija Babra vadībā varēsiet uzmeistarot paši savu talismanu.

Mini hakatons notiks 1. jūnijā plkst. 15.00 platformā Zoom

«Innovation Horror Stories»
Aizraujoša pidžamu ballīte, kurā zem segas lukturīša gaismā labākajās filmu tradīcijās būs iespēja dalīties ar visbriesmīgāko, kas atgadījies inovāciju jomā. Tā var būt gan grandioza izgāšanās, gan grandiozi panākumi – pasaulei ir jādzird šie stāsti!

Pasākums notiks plkst. 20.00 platformā Zoom

RTU Sabiedrisko attiecību departaments