Aicina studentus piedalīties «Demola Latvia» un palīdzēt attīstīties Latvijas uzņēmumiem

26. janvāris, 2022

Līdz 5. februārim studenti var pieteikties dalībai «Demola Latvia» pavasara sezonā, lai izstrādātu inovatīvus risinājumus dažādu Latvijas uzņēmumu attīstības izaicinājumiem. Studentiem ir pieejamas stipendijas un finansiāls atbalsts izpētei un ideju īstenošanai.

Pieteikties dalībai programmā.

«Demola Latvia» ir sadarbības platforma studentiem, uzņēmumiem un universitātēm. Studentiem tā dod iespēju strādāt starpdisciplinārās komandās biznesa vidē, četru mēnešu laikā pētot un radot risinājumu konceptus uzņēmumu un individuālu komersantu definētām problēmsituācijām. Sezonas noslēgumā uzņēmumi šos risinājumus un idejas var nopirkt un ieviest praksē.

2022. gada pavasara sezonā studentu komandas risinās 11 izaicinājumus, ko iesnieguši uzņēmumi «Latvijas Mobilais Telefons», «Eleving Group», «Sonarworks», «FabControl», «Imperia Organic», «Vilomix Baltic», «SportDog», kultūras centrs «Siguldas devons» un Baiba Strautmane. Izaicinājumu aprakstus iespējams apskatīt šeit.

Dalībai programmā var pieteikties dažādu augstskolu studenti. Šajā sezonā īpaši gaidīti dalībnieki ar zināšanām mārketingā, IT, ķīmijā, 3D animācijā, mobilo aplikāciju izstrādāšanā, akustikā, dizainā, radošajās industrijās, IT un citās jomās.

Studenti, piedaloties «Demola Latvia», var pretendēt uz ikmēneša stipendiju 200 līdz 228 eiro apmērā. Pieejams arī atbalsta fonds idejas izstrādei līdz 2500 eiro, kā arī mentoru, fasilitatoru un RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas ekspertu atbalsts.

«Demola Latvia» īsteno Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU), un programma ir daļa no ERAF līdzfinansēta projekta «Inovāciju granti studentiem».

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

26. janvāris, 2022 plkst. 16:41