Aicina pieteikties ziemas skolai atjaunojamās enerģijas un pārstrādājamo materiālu jomā

12. novembris, 2020

«EIT RawMaterials Baltic Hub» aicina maģistrantūras studentus un doktorantus līdz 25. novembrim pieteikties dalībai «EIT RawMaterials» ziemas skolā, kas notiks no 30. novembra līdz 2. decembrim.

Pieteikties ziemas skolai var gan indivīdi, gan komandas ar vai bez biznesa idejām. Reģistrācijas anketa.

«EIT RawMaterials Baltic Hub» ziemas skola tiek organizēta jau otro gadu pēc kārtas. Tallinas Tehnoloģiju universitāte (TalTech) kopā ar Rīgas Tehniskā universitāti (RTU) un Kauņas Tehnoloģiju universitāti (KTU) aicina piedalīties trīs dienu intensīvā programmā, kuras laikā būs iespēja uzzināt gan industrijas ekspertu pieredzes stāstus, gan gan piedalīties praktiskos semināros, lai attīstītu inovatīvās idejas atjaunojamās enerģijas un pārstrādājamo materiālu jomā, kā arī attīstīt un praktizēt idejas prezentācijas prasmes.

Ziemas skolas galvenais uzdevums ir identificēt jaunus procesus un biznesa modeļus atjaunojamās enerģijas un pārstrādājamo materiālu jomā ar uzsvaru uz mobilitātes, enerģētikas un elektronikas nozarēm. Pasākuma laikā studenti varēs mācīties, kā komercializēt savu ideju, īpaši koncentrējoties uz idejas konkurētspēju un pievienotās vērtības radīšanu enerģētikas un resursu un materiālu nozarēs, kā arī paplašināt sadarbības tīklu profesionālajā jomā un kopā ar citiem līdzīgi domājošiem veicināt inovācijas un uzņēmējdarbību nozarē.

Papildu informācija TalTech mājaslapā un Facebook.

2019. gadā RTU, KTU un TalTech izveidoja Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienas ««EIT RawMaterials» kontaktpunkta «EIT RawMaterials Baltic Hub», kas palīdz Baltijas zinātniekiem un uzņēmumiem radīt konkurētspējīgas inovācijas izejmateriālu jomā.

Apvienojot vairāk nekā 300 vadošo rūpniecības uzņēmumu, universitāšu un pētniecības organizāciju no 20 valstīm, «EIT RawMaterials» uzskatāma par lielāko konsorciju izejvielu nozarē pasaulē. Piedāvājot atbalsta instrumentus, tā stiprina sadarbību, veicina zināšanu apmaiņu, jaunu uzņēmumu veidošanu un novatorisku risinājumu izstrādi visā izejmateriālu ķēdē, sākot no izpētes, ieguves un apstrādes līdz aizstāšanai, pārstrādei un aprites ekonomikai.

«EIT RawMaterials Baltic Hub» izveide paver plašākas iespējas Baltijas zinātniekiem vieniem vai sadarbībā ar vietējiem uzņēmumiem iesaistīties liela mēroga pētniecības projektos, piekļūt pasaulē pazīstamiem industrijas partneriem. Kontaktpunkta izveide sekmē arī inovatīvu un jaunu uzņēmumu veidošanos.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

12. novembris, 2020 plkst. 17:39