Aicina pieteikties vides un klimata tehnoloģiju konferencei «CONECT 2019»

30. janvāris, 2019
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts aicina līdz 28. februārim pieteikties ikgadējai starptautiskai zinātniskai konferencei «Conference of Environment and Climate Technologies (CONECT)», kas notiks 15.-17. maijā.

Konferences mērķis ir veicināt zinātnieku pētījumu rezultātu apmaiņu enerģētikas un vides inženierzinātņu jomā, kā arī dot iespēju zinātniekiem un doktorantiem publicēt savus zinātniskos rakstus un pētījumu rezultātus. Konferences temati – atjaunojamā enerģija, sistēmdinamika, zaļās transporta sistēmas, biodegviela un alternatīvā degviela, piesārņojuma novēršana, enerģētikas un oglekļa tirgus, energoefektivitātes uzlabošana, resursu efektīva izmantošana, aprites ekonomika un ekodizains.

«CONECT» notiek jau vairāk nekā 10 gadus, apvienojot zinātniekus un pētniekus no dažādām valstīm. Konference notiks no 2019. gada 15. līdz 17. maijam. Pieteikšanās un rakstu iesniegšana līdz 28. februārim. Konferences raksti tiks publicēti žurnālā Environmental and Climate Technologies un indeksēti Scopus un Web Of Science datubāzēs.

Konferences mājaslapa

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

30. janvāris, 2019 plkst. 14:12

Līdzīgi raksti

Ziņas

_