Aicina pieteikties finansējumam pārtikas nozares izaicinājumu risināšanai

13. jūlijs, 2022
.
.
.
Foto: Pixabay.com

Zināšanu un inovāciju kopiena «EIT Food» aicina interesentus pieteikties, lai saņemtu finansējumu divām iniciatīvām, kas palīdzēs veidot patērētāju izvēles klimatam draudzīgākas. Viena no tām – kā samazināt izmaksas gaļas audzēšanai no cilmes šūnām, un otra – lai risinātu svara pieauguma un nepietiekama uztura problēmas.

«Cultivated Meat Innovation Challenge»

Piesakoties izaicinājumā «Cultivated Meat Innovation Challenge», ir iespēja saņemt 10 000 eiro, lai izstrādātu risinājumus, kas palīdzēs samazināt izmaksas gaļas audzēšanai no cilmes šūnām. 

Pieteikšanās – līdz 30. septembrim. 

Plašāka informācija.

«Personalised Nutrition for All» 

Savukārt izaicinājumā «Personalised Nutrition for All» ir iespējams iegūt 30 000 eiro, lai attīstītu idejas, kā risināt aptaukošanās un nepietiekama uztura problēmas Eiropā. 
Šajā izaicinājumā aicināti piedalīties jaunuzņēmumi, kā arī tie, kuriem izaicinājuma mērķiem atbilstoša ideja ir vēl tikai agrīnā stadijā.  

Pieteikšanās – līdz 1. septembrim. 

Plašāka informācija. 

«EIT Food» ir Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopiena. «EIT Food» aktivitātes Latvijā īsteno «EIT Food Hub Latvia», kas kopš 2019. gada darbojas RTU Zinātnes un inovāciju centra paspārnē. 
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

13. jūlijs, 2022 plkst. 16:00

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi