Aicina pieteikt pretendentus konkursā «Vides zinātnes balva 2010»

21. septembris, 2010

Vides zinātnes un izglītības padome (VZIP) sadarbībā ar LR Vides ministriju izsludina pietiekšanos konkursam «Vides zinātnes balva». Dalībai konkursā var pieteikties līdz 2010. gada 29. septembrim.

21.09.2010.

Pieteikumi konkursam jāiesniedz uz Latvijas Lauksaimniecības universitātes Lauku inženieru fakultātes Vides un ūdenssaimniecības katedrā, Akadēmijas ielā 19, Jelgavā, LV-3001.

Konkursam var pieteikties šādās nominācijās:

• vides zinātnieks,
  • jaunais vides zinātnieks,
  • augstskolas vides pedagogs,
  • vides skolotājs,
  • vides aktīvistu grupa (klase, grupa augstskolā, skola, pašvaldības un to darba grupas, NVO, u. c.).

Konkursa balvu fondu veido zinātniskā literatūra, izzinošie mācību un zinātniskie materiāli vides nozarē, u. c.

Konkurss «Vides zinātnes balva» tiek organizēts ar mērķi veicināt un popularizēt vides zinātnes un izglītības attīstību Latvijā.

2010. gada Vides zinātnes balvas laureātu apsveikšana notiks Jelgavā,  2010. gada 22. oktobrī Latvijas Lauksamniecības universitātes pils Aulā plkst. 16.

Konkursa nolikums 87.23 Kb

RTU Informācijas centrs