Aicina jaunuzņēmumus un zinātniekus piedalīties «EIT Awareness Day 2022» kontaktbiržā

20. aprīlis, 2022

27. aprīlī Rīgā notiks Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) informācijas diena «EIT Awareness Day 2022», iepazīstinot ar iespējām, ko inovatīvu un zinātņietilpīgu projektu un ideju attīstībai paver EIT un tā astoņas zināšanu un inovāciju kopienas. Informācijas dienā uz kontaktbiržu tiek aicinātas kompānijas, jaunuzņēmumi un zinātnieki, lai paplašinātu sadarbības tīklu un izzinātu pieejamos EIT atbalsta instrumentus.

Reģistrēties kontaktbiržai.

EIT veicina sadarbību starp uzņēmumiem, izglītības un pētniecības iestādēm, lai radītu inovācijām un uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi un veidotu dinamiskas starptautiskas partnerības, sauktas par zināšanu un inovāciju kopienām. Informācijas dienā būs iespējams iegūt informāciju par EIT uzņēmējdarbības atbalsta, izglītības un mobilitātes aktivitātēm, pētniecības un inovāciju projektu uzsaukumiem, kā arī par potenciālu, ko uzņēmējdarbības izaugsmei un inovāciju attīstībai paver sadarbība ar zinātniekiem.

«EIT Awareness Day 2022» aicina apmeklēt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centrs sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM). Tā norisināsies 27. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 17.00 pasākumu telpā «Fantadroms», Jaunajā Teikā, Gustava Zemgala gatvē 74a, Rīgā.

Kontaktbirža notiks B2MATCH platformā un klātienē – platformā uzņēmumi un zinātnieki aicināti veidot kontaktus un vienoties par tikšanos, kas notiks klātienē no plkst. 15.10 līdz 17.00. Kontaktbiržā dalībnieki varēs dibināt un stiprināt kontaktus, kā arī apmainīties idejām ar EIT starptautiskajiem un vietējiem pārstāvjiem.
Kontaktbiržu rīko «EIT Awareness Day 2022» līdzorganizators Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā un Latvijas Zinātnes padomes Apvārsnis Eiropa Nacionālais kontaktpunkts.

EIT informācijas diena tiek rīkota otro reizi. Pirmā notika 2019. gadā. Kopš tā laika EIT stiprinājusi savu lomu inovāciju ekosistēmas attīstībā Latvijā, atbalstot universitāšu, zinātnieku, jaunuzņēmumu un industrijas sinerģiju un nodrošinot dažādus atbalsta instrumentus arvien plašākā nozaru spektrā.

Apmeklētāji varēs uzzināt par zināšanu un inovāciju kopienas «EIT Climate-KIC» lomu klimata pārmaiņu seku mazināšanā, «EIT Raw Materials» darbu ilgtspējīgas izejvielu apguves jomā, «EIT Food» un «EIT Health» inovāciju veicināšanu pārtikas un veselības sistēmās. «EIT Manufacturing» sesija sniegs ieskatu rūpniecības konkurētspējas stiprināšanā Eiropā, «EIT Urban Mobility» iepazīstinās ar ilgtspējīgiem risinājumiem mobilitātei pilsētās, savukārt «EIT InnoEnergy» pievērsīsies pārmaiņām enerģētikas nozarē, bet «EIT Digital» – Eiropas digitālās pārkārtošanās jautājumiem.

EIT informācijas diena ir Baltijas lielākās tehnoloģiju un jaunuzņēmumu konferences «TechChill 2022» satelītpasākums. Ieeja pasākumā bez maksas, norises valoda – angļu. Dalība pasākumā ar iepriekšēju reģistrāciju.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

20. aprīlis, 2022 plkst. 11:34