Aicina domāt radoši un attīstīt uzņēmēja talantu ar Džonatanu Mantlu no Kembridžas

22. aprīlis
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) 6. maijā plkst. 14.30 aicina uz Kembridžas rakstnieka un uzņēmējdarbības pētnieka Džonatana Mantla pārdomas rosinošu semināru «Ja Tev nav naudas, tad Tev ir jādomā», lai gūtu iedvesmu un attīstītu savas uzņēmējspējas. 

Jautājums: «Kas vieno atraitni Velsā 1347. gadā, Jaunzēlandē dzimušu fiziķi Kembridžā 1909. gadā, divus studentus, kuri pameta studijas Kalifornijas universitātē 1976. gadā un dažus Stenfordas universitātes kursabiedrus 1986. gadā?» 

Atbilde: «Viņi visi sāka ar mazumiņu vai vispār bez naudas, izmantoja savas smadzenes un izveidoja uzņēmumus, kuri ir mainījuši pasauli.»

Jautājums un atbilde ir no Dž. Mantla grāmatas, kas iedvesmo studentus un uzņēmējus visā pasaulē.

Dž. Mantla seminārs notiks RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 116. telpā, no plkst. 14.30 līdz 16.00. 

Dalība ar iepriekšēju reģistrēšanos.

Dalībnieku skaits ir limitēts, tādēļ garantēta dalība pasākumā tiem, kuri pirmie pieteiksies. 

Dž. Mantla grāmatas ir publicētas vairāk nekā 30 pasaules valstīs, tulkotas 16 valodās, iekļuvušas dažādos labākpārdoto grāmatu sarakstos. Viņš uzstājas ar lekcijām un konsultē uzņēmumus un organizācijas iekšējās un ārējās komunikācijas jautājumus visā pasaulē, kā arī veido rakstus par iedvesmojošiem vadītājiem, organizācijām un uzņēmumiem dažādiem plašsaziņas līdzekļiem. Dž. Mantls ir arī līdzautors tiešsaistes mācību rīkam, kas paredzēts vispārējai un tālākizglītībai. 
Semināru organizē RTU IEVF Starptautisko programmu nodaļa, sadarbībā ar biedrību «Connect Latvija».

Šobrīd «Connect Latvija», RTU IEVF Starptautisko programmu nodaļa, Latvijas Universitāte un Anglia Ruskin University īsteno jauno uzņēmēju un studentu uzņēmējdarbības nometnes Kembridžā, Lielbritānijā, pirmo moduli. Pirmais nometnes posms noris Latvijā, tajā dalībnieki gūst praktiskas zināšanas un iemaņas, lai efektīvāk spētu īstenot savu biznesa ieceri. Pēc Rīgas moduļa rezultātu prezentācijas žūrijai, 14 visaugstāk novērtētie dalībnieki saņems iespēju piedalīties programmas otrajā daļā – Kembridžā. Brauciens uz Lielbritāniju ir ieplānots 2022. gada augusta nogalē, lai tur pavadītu nedēļu intensīvā darbā. Programmas mērķis ir iedrošināt pievērsties uzņēmējdarbībai ar starptautisku perspektīvu, veidot izpratni par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības kultūru un paaugstināt jauno uzņēmēju konkurētspēju. 
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

22. aprīlis plkst. 15:06

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi