Aicina doktorantus un pēcdoktorantus pieteikties komercializācijas apmācībām

28. novembris, 2019

«EIT RawMaterials Baltic Hub» aicina doktorantus un pēcdoktorantus pieteikties divu dienu apmācībām «Veiksmīgas komercializācijas tehnoloģiju attīstīšana», kas norisināsies 11.-12. decembrī.

Divu dienu semināra mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar komercializējumu jaunu tehnoloģiju izstrādes pamatprincipiem. Tajā būs iespējams gūt zināšanas par inovāciju procesa plānošanu, izzināt tirgus potenciālu, iepazīties ar finansējuma piesaistes iespējām un «EIT RawMaterials Baltic Hub» finansēšanas instrumentiem.

Dalībai seminārā lūgums reģistrēties līdz 6.decembrim šeit. Vietu skaits ierobežots.

«EIT RawMaterials Baltic Hub» ir Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienas «EIT RawMaterials» kontaktpunkts, ko šogad dibināja Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Kauņas Tehnoloģiju universitāte un Tallinas Tehnoloģiju universitāte. Kontaktpunkts nodibināts, lai palīdzētu Baltijas zinātniekiem un uzņēmumiem radīt konkurētspējīgas inovācijas izejmateriālu jomā.

Apvienojot vairāk nekā 300 vadošo rūpniecības uzņēmumu, universitāšu un pētniecības organizāciju no 20 valstīm, «EIT RawMaterials» uzskatāma par lielāko konsorciju izejvielu nozarē pasaulē. Piedāvājot atbalsta instrumentus, tā stiprina sadarbību, veicina zināšanu apmaiņu, jaunu uzņēmumu veidošanu un novatorisku risinājumu izstrādi visā izejmateriālu ķēdē, sākot no izpētes, ieguves un apstrādes līdz aizstāšanai, pārstrādei un aprites ekonomikai.

Inovāciju un zināšanu kopienu «EIT Climate-KIC», «EIT Food» un «EIT RawMaterials» un programmas Latvijā īsteno RTU Dizaina fabrika.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

28. novembris, 2019 plkst. 16:29