Absolventu asociācija aktīvi sadarbojas ar fakultātēm

15. janvāris, 2013

Iesākot 2013. gadu, RTU Absolventu asociācija sākusi aktīvāk izvērst sadarbību ar RTU fakultātēm.

Šogad Absolventu asociācijaplāno tikties ar fakultāšu vadību, lai iesaistītu fakultātes asociācijas darbībā, koordinētu sadarbību ar absolventiem, vienotos par kopīgiem pasākumiem, kurus var apmeklēt un kuru tapšanā aicināti piedalīties absolventi, tādējādi «nokļūtu tuvāk» fakultāšu absolventiem.Gribam arī dalīties ar absolventu veiksmes stāstiem un tiem labajiem darbiem, kas jau tiek darīti kopā ar absolventiem, lai tie iedvesmotu citus.

4. janvārī RTU Absolventu asociācija tikās ar Datorzinātnes uninformācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) dekānu Jāni Grundspeņķi un fakultātes pārstāvjiem, lai lemtu par sadarbības iespējām absolventu jautājumos.

Iedvesmojošajā un apņēmības pilnajā gaisotnē Absolventu asociācija kopā ar DITF pārstāvjiem vienojās kopīgiem spēkiem sākt darbupie tādiem jautājumiem kā kopīgu pasākumu organizēšanas absolventiem, vienota kontaktu tīkla izveides, kā arī komunikāciju un mārketinga aktivitātēm.

Absolventu asociācija izsaka īpašu pateicību DITF dekānam Jānim Grundspeņķim par atsaucību! Ceram uz auglīgu turpmāko sadarbību!

RTU Absolventu asociācija

15. janvāris, 2013 plkst. 13:17