17 RTU studenti piedalīsies 29. Vasaras universiādē

10. augusts, 2017
Foto – Pixabay

29. Vasaras universiādē, kas no 17. līdz 31. augustam norisināsies Taipejā, Ķīnā, Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) pārstāvēs 17 studenti. Šajās starptautiskajās sporta sacensībās, kas tiek vērtētas kā otras prestižākās sacensības pēc olimpiskajām spēlēm, Latviju kopumā pārstāvēs 71 atlēts no 15 Latvijas augstskolām. Dalībai universiādē akreditētas 146 valstis un vairāk nekā 10 000 dalībnieki.

Latvijas studenti startēs astoņos sporta veidos, un RTU studenti piecos – volejbolā, džudo, galda tenisā, peldēšanā un vieglatlētikā.

No RTU uz 29. Vasaras universiādi dosies seši Latvijas vīriešu volejbola izlases sastāvā iekļautie sportisti: Antons Nazarovs, Māris Lancmanis, Jānis Muižnieks, Pēteris Lanka, Vitālijs Cinne un Vladimirs Visockis.

Džudo svara kategorijā 100+ RTU universiādē pārstāvēs Vadims Lando.

Galda tenisā RTU pārstāvēs trīs sportisti – Jevgeņijs Gmiraks, Vineta Belanoviča un Viktorija Majorova –, kā arī Gints Eihmans no RTU Rīgas Biznesa skolas. Galda teniss tiks pārstāvēts vīriešu komandu sacensībās, vīriešu un sieviešu vienspēlēs, vīriešu un sieviešu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs.

Peldēšanā startēs trīs RTU sportisti – Daniils Bobrovs (100m, 200m brass un 4x100m kompleksā stafete), Ģirts Feldbergs (50m, 100m 200m peldējumā uz muguras, 100m brīvais stils un 4x100m kompleksā stafete), kā arī Nikolajs Maskaļenko (50m, 100m brass, 50m brīvais stils, 50m tauriņstils un 4x100m kompleksā stafete).

Vieglatlētikā startēs trīs RTU atlēti: Alevtīna Tarasova (tāllēkšana un 4x100m stafete), Diāna Daktere (400m barjerskrējiens, 100 m barjerskrējiens un 4x100 stafete), kā arī Ingūna Čeiko (100m un 4x100m stafete).

Universiādē piedalīsies arī 21 students no Latvijas Universitātes, pa sešiem no Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas, četri studenti no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, pa diviem no Biznesa augstskolas Turība, Stokholmas Ekonomikas augstskolas, Ventspils Augstskolas, Valsts robežsardzes koledžas, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas, kā arī pa vienam studentam no Valsts Policijas koledžas, Liepājas Universitātes, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Rīgas Juridiskās augstskolas un Daugavpils Universitātes.

Papildu informācija par 29. Vasaras universiādi.

Studentu starta laiki.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments