Ziemas izlaidums Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē

16. februāris, 2018, 13:00
Kaļķu iela 1, Lielā aula

Plkst. 13 diplomus saņems bakalaura profesionālo studiju programmas  un maģistra profesionālo studiju programmas «Dzelzceļa transports» un bakalaura profesionālo studiju programmas un maģistra profesionālo studiju programmas «Dzelzceļa elektrosistēmas» absolventi.

Plkst. 16 izlaidumu svinēs bakalaura akadēmisko studiju programmas un maģistra akadēmisko studiju programmas «Inženiertehnika, mehānika un mašīnbūve», bakalaura profesionālo studiju programmas un maģistra profesionālo studiju programmas «Automobiļu transports», bakalaura profesionālo studiju programmas un maģistra profesionālo studiju programmas «Aviācijas transports», bakalaura profesionālo studiju programmas «Mašīnu un aparātu būvniecība», bakalaura profesionālo studiju programmas «Mehatronika», bakalaura profesionālo studiju programmas «Medicīnas inženierija un fizika», maģistra profesionālo studiju programmas «Siltumenerģētika un siltumtehnika» absolventi.

Pasākumu kalendārs

9. janvāris, 2018 plkst. 11:27

Līdzīgi notikumi

Kalendārs