Notikuma vieta

Vieslekcija «Kā ienest lokomotīvi lekciju telpā?»

3. marts, 10:00 - 12:30
RTU Laboratoriju Māja, 108. telpa, P. Valdena iela 1, Rīga

Sliežu transportlīdzekļu inženieru apmācības procesā bieži tiek uzdots jautājums, kā var tikt izstrādāta kvalitatīvas praktiskās apmācības programma. Sliežu transportlīdzekļi un to komponenti parasti ir pārāk lieli, lai tos izvietotu auditorijās vai universitāšu laboratorijās mērogā 1:1.

Šī iemesla dēļ Drēzdenes Tehniskās universitātes Sliežu transportlīdzekļu tehnikas katedrā ir izstrādāts projekts «virTUro», kurā studenti var patstāvīgi izstrādāt virtuālu lokomotīvi un ar virtuālās realitātes palīdzību var novērtēt darba rezultātus līdz šim neapzinātā kvalitātē. Vieslekcijā tiks stāstīts par projekta izstrādi, par veiksmīgi noslēgtajām projekta daļām, kā arī par projekta turpmāku attīstību. Tiks parādīts, ka virtuālās realitātes izmantošana ir nozīmīga nākotnes akadēmiskā mācību procesa sastāvdaļa.

Valoda: Angļu
Dalība: bez maksas