Valsts nozīmes praktiskās darbības seminārs «Rokas elektroinstrumentu pielietošana kokizstrādājumu izgatavošanā»

22. - 24. novembris, 2017
Ķīpsalas 6, Rīga

No 22. līdz 24. novembrim Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūts (RTU DTI) sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) realizē valsts nozīmes praktiskās darbības semināru Rokas elektroinstrumentu pielietošana kokizstrādājumu izgatavošanā.»

Seminārā piedalīsies profesionālās izglītības iestāžu kokapstrādes nozares pedagogi un prakšu vadītāji. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar jaunumiem rokas elektrisko instrumentu un apdares sistēmu piedāvājumā, kā arī aprobēs šīs sistēmas, prakstiski izgatavojot kādu no piedāvātajiem koka funcionālā dizaina produktiem.

Seminārs norisināsies RTU DTI, Ķīpsalas ielā 6.

Programma

Pasākumu kalendārs