Tiešsaistes pasākums studentiem par iespējām piedalīties Erasmus+ un citās mobilitātēs

21. septembris, 2021, 17:00

Tiešsaistes pasākums par RTU studentu iespējām piedalīties Erasmus+ mobilitātē, citām mobilitātes un stipendiju iespējām (DAAD, Nordtek).

21. septembrī plkst. 17.00 Starptautiskās mobilitātes nodaļa aicina RTU studentus uz pasākumu Zoom vidē, kurā informēs par iespējām iesaistīties Erasmus+ mobilitātes projektā un saņemt stipendiju studijām vai praksei ārzemēs.

Studenti varēs uzzināt par pieteikšanās procesu un citām formalitātēm. Būs iespēja dzirdēt iepriekšējā gada Erasmus programmas dalībnieka stāstījumu un iztaujāt par viņa pieredzi.

Seminārā piedalīsies arī Vācijas Akadēmiskā apmaiņas dienesta (DAAD) Rīgas Informācijas centra pārstāve Ieva Dzelme ar stāstījumu par stipendiju konkursu studijām Vācijā.

Seminārā laipni aicināti piedalīties arī RTU darbinieki, mācību biroju vadītāji un citi interesenti!

Informācija par pasākumu un saite: https://outgoingexchange.rtu.lv/

Pasākumu kalendārs

17. septembris, 2021 plkst. 12:47