SportHack 2020 Latvija Online hackathon

21. - 23. maijs

No 21. - 23.05. Latvijā notiks pirmais Online ideju maratons (hakatons) sportā. Dalība pasākumā ir bezmaksas, taču nepieciešams reģistrēties

Hakatona MĒRĶIS - 72h laikā radīt jaunas, inovatīvas idejas sporta jomā, novērtēt idejas biznesa potenciālu un izveidot starpdisciplināras komandas, kas spēj šīs idejas realizēt dzīvē. Komandām būs arī lieliska iespēja dabūt bezmaksas mentoringu no dažādu nozaru profesionāļiem. Uzvarētāji saņems finansējumu idejas ieviešanai tirgū!

Pasākumā var piedalīties ikviens/-a, kam ir vai nav savas ambiciozās idejas saistībā ar sporta nozari. Īpaši aicināti inovatori, programmētāji, uzņēmējdarbības pārstāvji un dizaineri.

Vairāk informācijas

Hakatonu atbalsta Latvijas sporta federācijas un vairākas universitātes, t.sk. RTU, Ventspils augstskola, Liepājas universitāte. Pasākums tiek līdzfinansēts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektu nr. 1.1.1.3/18/A/001 «RTU inovāciju granti studentiem» un nr. 1.1.1.3/18/A/004 «Kurzemes inovāciju granti studentiem» līdzekļiem.

Universitāte

Pasākumu kalendārs